Co máme rádi?

Oba dva milujeme Ježíše. Líbí se nám, co se o něm píše v Bibli a fakt tomu věříme! Jako normální lidé jsme si ale oblíbili život s jeho radostmi, které nám Pán Bůh dal.

Naše svatba se blíží každým dnem. Zveme na ni několik našich přátel a jelikož jsme si uvědomili, že nám jistě budou chtít něco dát, rozhodli jsme se sepsat pár poznámek k tomu, co máme rádi. Věci, které patří do seznamu našeho přání, jsou červeně označené.
Pokud na ně najedete myší, zobrazí se vám naše představa!

Oba dva milujeme procházky přírodou a cestování. Michael má proto velmi rád mapy, stále je studuje. Ana-Maria zase velmi ráda fotí.

Oba dva strašně rádi jíme: Smažíme, pečeme, vaříme a grilujeme. Michael si velice oblíbil sýr, Ana-Maria se zas nikdy dobře nenají bez kousku masa. Oba dva ale milujeme med. (A pochutnáme si i na zmrzlině.)

Alkoholu jsme zatím moc nevypili, takže víme jen to, že pivo musí být hořké, víno sladké a pálenka hřejivá. Michael je čím dál tím horší kafař, i když tomu chvíli vzdoroval. Ana-Maria má kávu také ráda, ale poslední dobou si dává spíš kakao nebo čaj.

Oba dva máme moc rádi fotbal. Je možné, že právě u fotbalu jsme se do sebe zamilovali, když jsme si jako spolužáci chodili zakopat.

Oba dva rádi čteme. Michael má rád staré a moudré knihy, občas si přečte i něco v angličtině. Ana-Maria má ráda knihy poučné a praktické. Jak jsme psali na začátku, milujeme Ježíše a proto nás velice zajímá, co se o něm a o tom co řekl píše nejen v Bibli, ale i v jiné literatuře.

Je celkem pochopitelné, že jsme si vzájemně zamilovali rodnou zem toho druhého. Ana-Maria má ráda Českou republiku, Michael zase Rumunsko. Ana-Maria se chce začít učit anglicky. Michael rumunsky neumí, ale pomaličku se učí.

Svatbu máme prvního září a moc se těšíme, až pak budeme prát, žehlit a umývat nádobí (potom i utírat).

Ana-Maria se chce Michaelovi líbit. Mrzí ji také, že se nám teď rozbil počítač, na kterém jsme se spolu dívali na filmy.

Michael má Anu-Marii rád, proto chce být voňavý fešák. Rád by s Anou-Marií jezdil na výlety po okolí.

Tolik o tom, co máme rádi. Kdyby Vás napadlo nám k příležitosti svatby udělat něčím radost, napište nám předem na ampm.buban.cz, aby nedošlo k nějakému nedorozumění.