15Září2013

Řada změn

V první řadě děkujeme

Děkujeme všem sponzorům, kteří se podílejí na podpoře Michaela a Aničky v jejich práci na biblické škole v Kolíně. Vaši podporu cítíme přibližně dvakrát za rok, když si Michael „vyfakturuje“ něco, co dělá pro školu nad svůj pracovní úvazek. Za jeden rok přibližně 20000,– Kč. Díky Bohu, že Vám položil na srdce, abyste biblické škole a potažmo nám něco přispěli!

Jak to jde?

Michael stále pracuje jako technický pracovník a asistent při výuce některých předmětů. V tomto semestru nic neučí, soustředí se na zakončení svého (teprve!) bakalářského studia na Global University. Pokud všechno dobře půjde, bude graduován na jaře 2014. (Rychleji to nejde kvůli pravidlům GU.) Již nyní přemýšlí, kde bude pokračovat. Velice rád by našel takový magisterský program, v němž se bude muset horem spodem biflovat především biblické jazyky.

Ana-Maria nemá zaměstnání. Moc jí to nevadí. Navštěvuje zubaře, učí se na maturitu, dělá Michaelovi radost a připravuje se na svou novou roli (viz níže). Rozhněvanému davu daňových poplatníků zdůrazňuji: podporu od státu nepobíráme ani zde, ani v Rumunsku.

Co je nového?

  • Čekáme miminko! Termín nám vychází na začátek dubna. Máme z toho obrovskou radost. Radujte se spolu s námi a modlete se za tento úžasný Boží nápad. Máme trošku strach, neboť v našem současném bytě je občas příliš mnoho pavouků. Neklesáme ale na mysli!
  • Nečekaně nám spadl do klína nový úkol: Začali jsme se podílet na vedení mládeže v Kolínské Církvi bratrské. Michael si bude připravovat duchovní programy a Ana-Maria bude pomáhat při modlitbách, motivaci a animaci mládežníků.
  • Ana-Maria a Michael připravili pro studenty VOŠMT adaptační kurz v Českém ráji. Viz http://blog.biblickaskola.cz/…ni-kurz.html.

Ještě jednou děkujeme! Stále se za nás modlete! I po roce práce na biblické škole jsme přesvědčení, že si nás náš Pán používá, že s tím nepřestává a že teprve začíná. To Jeho chceme svým životem oslavit!

📆  9 zim zpět zpět   📂  Věstník  
📎  Tisk do PDF Nekešovat
Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/176764/virtual/www/domains/ampm.buban.cz/wp-content/themes/ampm/content-single.php on line 45
📰  Verze pro tisk