4Prosinec2012

Vzpomínky na Jihlavu

V neděli 25. listopadu jsme navštívili Jihlavu, pozdravili naše přátele a povzbudili je svědectvími a krátkým slovem. I tato krátká návštěva v nás oživila vzpomínky na evangelizaci Europe needs Jesus, které se Michael a Anička ještě jako „jen dobří kamarádi“ zúčastnili v červenci 2011. Pastor sboru Radim nás upozornil, že během té desetidenní evangelizace projíždělo kolem auto Google Streetview a trochu nás zachytilo.

Michael je na obrázcích v světlých kraťasech a šedém tričku, Ana-Maria je pravděpodobně jedna z těch, kdo sedí na schodech sloupu. (Nelze to říci určitě.) Jihlavský sbor nás během návštěvy překvapil svou nepochopitelnou, ale velmi vítanou a vzácnou vstřícností. Jejich podpora nás po všech stránkách pozvedla, takže jsme měli velikou radost a těšíme se na příležitost oplatit jim prokázanou dobrotu. Ať jim Bůh žehná!
📆  10 zim zpět zpět   📂  Ze života  
📎  Tisk do PDF Nekešovat
Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/176764/virtual/www/domains/ampm.buban.cz/wp-content/themes/ampm/content-single.php on line 45
📰  Verze pro tisk