Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/176764/virtual/www/domains/ampm.buban.cz/wp-content/plugins/jetpack/modules/infinite-scroll/infinity.php on line 155
Vzpomínky na Jihlavu — Ana-Maria + Michael

Vzpomínky na Jihlavu

Ze života | 4.12.2012 @ 11.25

V neděli 25. listopadu jsme navštívili Jihlavu, pozdravili naše přátele a povzbudili je svědectvími a krátkým slovem. I tato krátká návštěva v nás oživila vzpomínky na evangelizaci Europe needs Jesus, které se Michael a Anička ještě jako „jen dobří kamarádi“ zúčastnili v červenci 2011. Pastor sboru Radim nás upozornil, že během té desetidenní evangelizace projíždělo kolem auto Google Streetview a trochu nás zachytilo.

Michael je na obrázcích v světlých kraťasech a šedém tričku, Ana-Maria je pravděpodobně jedna z těch, kdo sedí na schodech sloupu. (Nelze to říci určitě.)

Jihlavský sbor nás během návštěvy překvapil svou nepochopitelnou, ale velmi vítanou a vzácnou vstřícností. Jejich podpora nás po všech stránkách pozvedla, takže jsme měli velikou radost a těšíme se na příležitost oplatit jim prokázanou dobrotu. Ať jim Bůh žehná!

http://ampm.buban.cz/ze-zivota/vzpominky-na-jihlavu/

URLs in this post:

[1] Image: http://ampm.buban.cz/ze-zivota/vzpominky-na-jihlavu/attachment/jihlava-01/

[2] Image: http://ampm.buban.cz/ze-zivota/vzpominky-na-jihlavu/attachment/jihlava-02/

[3] Image: http://ampm.buban.cz/ze-zivota/vzpominky-na-jihlavu/attachment/jihlava-03/

Copyright © 2012 Ana-Maria + Michael. All rights reserved.